Zaspół muzyczny Ladies And Boys


  • Miasto:Inowrocław
  • tel:604-511-355
  • manager@ladiesandboys.pl

Cena od: do uzgodnieniaZobacz opnie Wyślij zapytanie


Nasze doświadczenie w branży artystycznej to wiele lat zabaw weselnych, urodzinowych, pikników, spotkań z fantastycznymi ludźmi, a przede wszystkim kroczenia wymarzoną drogą, robiąc to co kochamy najbardziej.

Dokładamy wszelkich starań, aby każde wydarzenie pozostawiło w Państwa pamięci niepowtarzalne i piękne wspomnienia. To co wyróżnia skład naszego zespołu to indywidualne wykonanie aranżacji każdego utworu oraz wielobarwne wokale, które idealnie dopasowują się do różnych gatunków muzycznych. Posiadamy szeroki i bogaty repertuar muzyczny, który jest aktualizowany zgodnie z najnowszymi hitami.

Gramy zarówno muzykę z lat 70-tych, 80-tych, jak i polską biesiadę, czy współczesne utwory, dzięki temu dopasowujemy się do szerokiego grona odbiorców. Aby podkreślić charakter i klimat imprezy, oferujemy także efektowne i profesjonalne oświetlenie, które jest konfigurowane adekwatnie do Sali i Państwa oczekiwań!!! Świadczymy usługi na terenie całego kraju, a także za granicą, obsługując imprezy takie jak: eventy, bale (andrzejkowe , sylwestrowe, karnawałowe,) wesela, studniówki, bankiety, imprezy firmowe, imprezy okolicznościowe, plenerowe, promocje i premiery, targi firmowe, a także imprezy prywatne ( urodziny, 18-stki, prywatki, rocznice) i wiele innych....

 

 

DEMO:

1.To były piękne dni

2.You're My Heart You're My Soul

3.Ti Amo Ti Amo

4.Only You

5.Boys Boys Boys

6.Hot Stuff

7.Seksualna

Dodaj własną opinię:

Twoje imię
Twoja ocena
Twoja opinia

Polecamy

 www.magdacatering.pl  

 

Wodzirej Bano Show

www.bano-show.pl 

 

Samochód do ślubu 

 

Zespół na wesele 

www.dejavuband.pl