Zezpół muzyczny Marimba BandCena od: do uzgodnieniaZobacz opnie Wyślij zapytanie


Posiadamy wieloletni staż sceniczny. Doświadczenie zdobyte w pracy z różnymi zespołami, gwiazdami estrady w wielu stronach świata i granie rozmaitych styli muzycznych pomaga nam wykonywać pracę na wysokim poziomie oraz stwarza łatwość porozumiewania się w relacjach międzyludzkich.

OFERUJEMY PAŃSTWU:

obsługę muzyczną - konferansjerkę (opcjonalnie w języku angielskim ), wodzirejkę na każdego rodzaju uroczystościach w tym - gry, zabawy, oczepiny, różnorodny repertuar dostosowany do Państwa wymagań i gustów (począwszy od najstarszych hitów, kończąc na dzisiejszych listach przebojów polskich i zagranicznych), KARIN STANEK - show, aparaturę nagłaśniająca wysokiej jakości oraz oświetlenie sceniczne, własny transport, atrakcyjne promocje na wesela w piątki i każde dni tygodnia. Staramy się sprostać potrzebom najbardziej wymagającym słuchaczom, tancerzom.

Gwarantujemy iż prowadzone przez nas imprezy i uroczystości weselne będą mile wspominane przez gości, a nowożeńcom dostarczą niezapomnianych wrażeń.

Zespół muzyczny Marimba gwarantuje dużo lepsze brzmienie i jakość usługi muzycznej na żywo niż słyszysz na demo zamieszczonym na stronie. Jesteśmy zespołem zawodowym.

 

DEMO:

 

 

 

 

Dodaj własną opinię:

Twoje imię
Twoja ocena
Twoja opinia

Polecamy

 www.magdacatering.pl  

 

Wodzirej Bano Show

www.bano-show.pl 

 

Samochód do ślubu 

 

Zespół na wesele 

www.dejavuband.pl